hhi
06 بهمن 1401 - 20:50

نمایش ۲۸ اثر هنرهای تجسمی هنرمندان خراسان جنوبی

بیرجند- معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از نمایش ۲۸ اثر هنرهای تجسمی از ۱۵ هنرمند خراسان جنوبی در نگارخانه استاد اسماعیلی مود به مناسبت دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز در آستانه دهه مبارک فجر نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی هنرمندان استان با حضور تعدادی از مسئولان و هنرمندان استان در نگارخانه استاد اسماعیلی مود افتتاح شد.

سید علی زمزم در حاشیه گشایش این نمایشگاه به خبر نگار مهر گفت: همزمان با پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، دومین تجسم هنر خراسان جنوبی در قالب این جشنواره برگزار شد.

وی با بیان اینکه با انتشار فراخوان ۱۲۰ اثر از ۲۹ هنرمند استان به دبیرخانه مرکزی تهران در هشت رشته خوشنویسی، گرافیک، تصویرسازی، نقاشی، عکاسی، حجم، نگارگری و کاریکاتور ارسال شد، گفت: از این تعداد ۲۸ اثر از ۲۵ هنرمند به بخش نمایشگاه تجسم هنر راه پیدا کرد.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی تصریح کرد: این آثار از امروز در نگارخانه استاد اسماعیلی مود به مدت دو هفته صبح ۱۰ تا ۱۲ و عصر ساعت ۱۶ تا ۱۸ و ۳۰ دقیقه پذیرای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه است.

زمزم ادامه داد: اختتامیه این نمایشگاه و تقدیر از هنرمندان شرکت کننده در تجسم هنر و بعضی از چهره‌های پیشکسوت پنجشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1000004